• Bas Dost ile anlaşma tamam! 2021 yılına kadar...
  Fenerbahçe'nin de peşinde olduğu Bas Dost, Sporting Lizbon ile 2021 yılına kadar yeni sözleşme için anlaştı. Oyuncunun serbest kalma bedeli 60 milyon Euro olacak.

 • Kurbanlık fiyatları belli oldu! Diyanet 2018 vekalet kurban bedellerini açıkladı!
  Ramazan Bayramı sonrasına denk gelen 6 aylık enflasyon verilerinin açıklanmasının ardından kurbanlık fiyatları da belli olmaya başladı. Müslümanlara vacip kılınan kurban kesme ibadetini yerine getirmek isteyen vatandaşlar kurbanlık fiyatlarını araştırmaya başladı. Peki, 2018 yılı kurbanlık fiyatları ne kadar oldu? İşte, Diyanet vekalet kurbanlık bedelleri...

 • Aref Ghafouri kimdir, kaç yaşındadır? Aref'in sağlık durumu nasıl?
  Yetenek yarışmasında birinci olan İran asıllı Türk vatandaşı Aref Ghafouri ölümle pençeleşiyor. Bir kobra yılanı tarafından ısırılan genç illüzyonist Aref'in hayatı tehlikede. Sağ kolunun bileğine yakın bir yerinden ısırılan Aref'in kurtulması bir panzehire bağlı. Peki, tedavi için birçok ülkeye gönderilecek olan Aref Ghafouri kimdir?

 • Putin'i gördüğü an... Melania dünyayı salladı
  ABD Başkanı Trump ile Rusya lideri Putin'in görüşmesinde Melania Trump'ın bir görüntüsü gündeme oturdu. Putin'le el sıkıştıktan sonra yüz ifadesi değişen First Lady'nin o anları 'tehlikenin bir tek o farkında' yorumlarına neden oldu.

 • Ozan Dolunay kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşındadır?
  Show TV'nin yeni dizisi Darısı Başımıza'da Ozan karakterini canlandıracak olan Ozan Dolunay'ın yaşamı merak konusu oldu. Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile televizyona adım atan genç oyuncu Yüksek Sosyete dizisi ile tanındı. Peki, son dönemlerin başarılı oyuncuları arasında zikredilen Ozan Dolunay kimdir? Ozan Dolunay nereli ve kaç yaşındadır?
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler