• Şaşırtan petrol kararı! Sıfıra indiriyor
  Daha önce İran'la bağlantılı finansal tüm kurumlarla bankacılık işlemlerini durduracaklarını açıklayan Japonya'dan bir darbe daha geldi. Japonya yaklaşık 3 ay içinde İran'dan petrol ithalatını sonlandırmaya hazırlanıyor.

 • GPS cihazları 2 ekip tarafından imha edilmiş
  BBP Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile beraberindeki 5 kişinin hayatını kaybettiği helikopterdeki 2 GPS cihazının sökülmesiyle ilgili Göksun Asliye Ceza Mahkemesi'nde 'Nitelikli hırsızlık suçundan' 10 kişinin yargılandığı davaya Yazıcıoğlu ailesinin avukatı Kemal Yavuz tepki gösterdi.

 • AK Parti'den son dakika 'Bedelli' açıklaması
  AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, "Bu bedellinin öncekilerden farkı, 28 gün askerlik eğitimi olması.28 günlük eğitim sürecinde; askeriye, toplumsal hayat, Türkiye'nin jeopolitiği, tarihi ve geleceği konusunda yetkin hocalar dersler verecek" dedi.

 • CHP'de ortalık karıştı! İmzalar toplandı
  CHP’de, parti yönetiminde değişiklik için olağanüstü kurultay toplanması yönünde noter aracılığıyla imza toplama çalışmalarında kurultay isteyenlerin sayısı 521'e ulaştı.

 • Kıdem tazminatına zam yapıldı! 2018 Kıdem tazminatı ne kadar? Kendi istifa eden..
  Kıdem tazminatına zam yapıldı. Milyonlarca çalışanın sigortası olan kıdem tazminatına, 1 Temmuz 2018 tarihinden itibaren 432 TL zam yapıldı. Peki kıdem tazminatının üst limiti ne kadar? İstifa eden kıdem tazminatı alır mı? Kıdem tazminatı hakkında merak edilenler haberimizde...
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler