• TOKİ, 232 iş yeri ve 104 konutu satışa çıkardı
  TOKİ, 25 ilde 232 iş yeri ve 9 ilde 104 konutu "açık artırma" yöntemiyle satışa sunacak. Açık artırma, 31 Ekim Çarşamba günü, konutlar için saat 10.00'da, iş yerleri için ise 14.00'te yapılacak

 • '2018 ihracat hedefini aşacağız'
  Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, 170 milyar dolar olarak belirlenen yıl sonu ihracat hedefinin üzerine çıkacaklarını bildirdi.

 • Yeni Havalimanı İBB'ye emanet
  İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile İGA Havalimanı İşletmesi Anonim Şirketi arasında "Acil Yardım ve Emniyet Tedbirleri Protokolü" imzalandı. Yeni Havalimanı için imzalanan ve İBB Meclisi'nde oy birliğiyle kabul protokole göre, yaşanabilecek olası afet ve acil durumlara İBB ekipleri, müdahalede bulunacak.

 • Okumanın büyüsü Gaziantep'i saracak
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından desteklenen Gaziantep Kitap Günleri, Gaziantep’in en önemli kültürel etkinliği olarak okurların takvimine şimdiden girdi.

 • Tesettürlü kadınlar için saç bakım önerileri
  Her kadın sağlıklı, parlak ve bakımlı saçlara sahip olmak ister. "Yasemin.com" ekibi olarak tesettürlü kadınlar için hava almayan saçlar için bakım önerilerini araştırdık. İşte tesettürlü kadınlar için saç bakım önerileri...
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler