• İttifak yasası AK Parti ve MHP için hazırlandı
  Geçtiğimiz günlerde TBMM’ye sunulmuş olan İttifak yasa teklifi, neden pek çok açıdan sorunlu? Bu kanun teklifi hazırlanırken dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdi? Taha Akyol, yasa teklifinin iki partinin lehine, diğer partilerin aleyhine eşitsizlik içeren hükümler barındırdığını söylüyor.

 • Beşiktaş - Fenerbahçe derbisi kaç kaç sonuçlanır? - Sarı Mikrofon
  Süper Lig'de yine tansiyonu yüksek, kritik bir derbi bizi bekliyor.Pazar günü oynanacak Beşiktaş - Fenerbahçe derbisini Sarı Mikrofon sokağa sordu.İşte cevaplar..

 • Aleyna 1.75'se ben de NBA'de basketbol oynuyorum...
  Aleyna Tilki Amerika’da 2 ayda boyunu uzatıp, zayıfladı. Cengiz Semercioğlu, ünlülerin photoshop kazalarını yorumladı.

 • Tatil hayatını şehre taşımanın 5 mükemmel yolu! v2
  Şehrin karmaşası içinde sürekli ertelemek zorunda kaldığınız, size iyi gelecek ne varsa her şeyi küçük bir zaman dilimine sıkıştırmaktır tatil… Başka bir ifadeyle tatil, şehir hayatında yapamadıklarınızı yapmaktır… Peki bu manzarayı tersine çevirmenin ve tatilde elde ettiğiniz tüm ayrıcalıkları ve konforu şehir hayatına taşımanın bir yolu var mı? Türkiye’nin dev projelerden biri olan Kanal İstanbul’un Marmara Denizi ile buluşacağı noktada, tatil hayatını şehre taşımak isteyenler için yeni bir yaşam başlıyor... Gelin, böyle bir yaşam tarzının hayatınızda neleri değiştireceğine daha yakından bakalım...

 • Derbideki favorisini açıkladı! 'Kazanır çünkü...'
  Ünlü yorumcu ve sunucu Güntekin Onay, Pazar akşamı oynanacak Beşiktaş-Fenerbahçe derbisiyle ilgili beIN SPORTS'ta önemli açıklamalarda bulundu.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler