• Yer elmasının faydası nelerdir? Hangi rahatsızlıklara iyi gelir?
  Ay çiçeğigiller ailesinde olan yer elması patates gibi yer altında büyüyen, dört beş santim yüksekliğe sahip olan köklü bir bitkidir. .Yer elmasının asıl yetiştirilme bölgesi Orta Amerika bölgesindedir. Peki şifa deposu olan yer almasının faydaları nelerdir? İşte sürekli tüketmeniz gereken yer elmasının iyi geldiği hastalıklar...

 • Galatasaray, Süper Kupa maçına çıkıyor
  Sarı-kırmızılı kadın basketbol takımı, FIBA Avrupa Süper Kupa maçında yarın Rusya'da UMMC Ekaterinburg ile karşılaşacak.

 • Göztepe'den hakem açıklaması
  Kulüp başkan vekili Talat Papatya: "Umuyoruz ki oluşan bu baskı havası MHK'nın ve hakemlerin müsabakaları tarafsız olarak yönetmelerini etkilemez, futbolun güzelliğini ve seyir zevkini olumsuz yönde etkileyecek unsurlara sebebiyet vermez."

 • Müge Anlı'nın programında ilginç dakikalar: Önce üzüntü sonra sevinç!
  ATV ekranlarında hafta içi her gün seyircisini farklı hadiselerle karşılayan Müge Anlı ile Tatlı Sert isimli programda ilginç dakikalar yaşadı. Sunuculuğunu Müge Anlı'nın üstlendiği programa katılan Süheyla, önce oğlunu kaybetmenin üzüntüsünü yaşarken, sonra ise hiç görmediği kızının bulunduğu öğrenmesiyle sevindi.

 • Ünlü tanbur sanatçısı Fahrettin Çimenli vefat etti
  TRT'nin ünlü tanbur virtüözü Fahrettin Çimenli 84 yaşında hayatını kaybetti.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler