• Bakan Akar askerin telefonunu aldı ve...
  Sınırın sıfır noktasındaki 2270 rakımlı Dağbaşı Üs Bölgesi'nde görev yapan askerin oğluyla telefonda konuşan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar: "Baban vatan için millet için çok büyük işler yapıyor, baban bir kahraman."

 • 2018 Tazminat Gelişmesi: 5 yıl zarfında tazminat hakkı talep edilmezse
  Kıdem tazminatında zaman aşımı süresi normal şartlarda 10 yıl olarak uygulanıyordu ancak yeni yürürlüğe giren yasa doğrultusunda zaman aşıma süresi 5 yıla düşürüldü. Şayet, Kıdem tazminatı için 5 yıl içerisinde talep işlemi gerçekleştirilmediği takdirde tazminat hakkı yanacak.

 • Adnan Oktar'ın yakın koruması Cüneyt Özyaşar kimdir? Detaylı hayatı...
  İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen operasyon sonrasında gözaltına alınan Adnan Oktar'ın yakın koruması Cüneyt Özyaşar kimdir? Düzenlenen operasyonun hemen ardından firar eden Adnan Oktar'ın müritlerinden Cüneyt Özyaşar aslen nereli, kaç yaşında? Yakalanmak üzere her yerde aranan Cüneyt Özyaşar'ın hayatı!

 • 'Kupayı 15 Temmuz şehitlerine armağan ediyorum'
  Tenisin en prestijli organizasyonları arasında yer alan Wimbledon Turnuvası'nda gençler kategorisinde Fin partneri Otto Virtanen ile çiftlerde şampiyon olan Yankı Erel, 15 Temmuz'da kupayı kazanmasının kendisini çok gururlandırdığını söyledi.

 • Çukur'un Yamaç'ı canlandıran Aras Bulut İynemli kimdir? Biyografisi...
  Show TV ekranlarında yayınlanan ''Çukur'' dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan ve şimdilerde herkesin merak ettiği bir isim olan Aras Bulut İynemli'nin kim olduğu ve hayatına ilişkin detaylar yoğun bir şekilde sorgulanmaya devam ediyor. Çukur dizisinde Dilan Çiçek Deniz ile birlikte başrol alarak ''Yamaç Koçovalı'' rolünü canlandıran Aras Bulut İynemli kimdir? Aslen nereli ve gerçek yaşı kaçtır? İşte, Aras Bulut İynemli'nin detaylı biyografisi...
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler