• Adnan Oktar'ın yakın koruması Cüneyt Özyaşar kimdir? Detaylı hayatı...
  İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen operasyon sonrasında gözaltına alınan Adnan Oktar'ın yakın koruması Cüneyt Özyaşar kimdir? Düzenlenen operasyonun hemen ardından firar eden Adnan Oktar'ın müritlerinden Cüneyt Özyaşar aslen nereli, kaç yaşında? Yakalanmak üzere her yerde aranan Cüneyt Özyaşar'ın hayatı!

 • 'Kupayı 15 Temmuz şehitlerine armağan ediyorum'
  Tenisin en prestijli organizasyonları arasında yer alan Wimbledon Turnuvası'nda gençler kategorisinde Fin partneri Otto Virtanen ile çiftlerde şampiyon olan Yankı Erel, 15 Temmuz'da kupayı kazanmasının kendisini çok gururlandırdığını söyledi.

 • Çukur'un Yamaç'ı canlandıran Aras Bulut İynemli kimdir? Biyografisi...
  Show TV ekranlarında yayınlanan ''Çukur'' dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan ve şimdilerde herkesin merak ettiği bir isim olan Aras Bulut İynemli'nin kim olduğu ve hayatına ilişkin detaylar yoğun bir şekilde sorgulanmaya devam ediyor. Çukur dizisinde Dilan Çiçek Deniz ile birlikte başrol alarak ''Yamaç Koçovalı'' rolünü canlandıran Aras Bulut İynemli kimdir? Aslen nereli ve gerçek yaşı kaçtır? İşte, Aras Bulut İynemli'nin detaylı biyografisi...

 • FETÖ üyelerinden alçak plan! Hedef gösteriyorlar
  Amerikan Fox medya grubu, FETÖ firarilerinin yorumlarına dayanarak ABD’de Diyanet'e bağlı camilerin Türk istihbaratı için bilgi topladığını ve FETÖ bağlantılı kişileri takip ettiğini iddia etti.

 • Değeri 8 bin TL! O olmadan gelin gitmiyorlar
  Kastamonu'nun Tosya ilçesinde, gelinlere düğün hediyesi olarak takılması gelenek halini alan el emeği gerdanlık kıstı, ilçede neredeyse tüm kadınların boynunu süslüyor. Kıstı ustası Çilingir "Tosya'da her kadında kıstı vardır. Evlenecek kızlara kıstı alınır. Kıstı olmadan kızlar evlenmez" dedi.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler