• Derbideki favorisini açıkladı! 'Kazanır çünkü...'
  Ünlü yorumcu ve sunucu Güntekin Onay, Pazar akşamı oynanacak Beşiktaş-Fenerbahçe derbisiyle ilgili beIN SPORTS'ta önemli açıklamalarda bulundu.

 • Trump’tan Kuzey Kore’ye "en büyük yaptırım" yolda
  ABD Başkanı Donald Trump’ın Kuzey Kore yönetimine karşı bugüne kadar uygulanan en geniş kapsamlı yaptırımlar listesini açıklayacağı bildirildi.

 • G.Saray'da takımın yarısı yolcu! Terim'in raporu...
  Galatasaray'da sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan 10 futbolcudan altısıyla yollar ayrılacak. Kalan 4 futbolcunun durumu ise kalan haftalarda ortaya koyacakları performansa bağlı olacak.

 • 67 yaşında Playboy güzeli oldu
  Dört çocuk ve üç torun sahibi olan yıldız ünlü dergi için kendisinden beklenmeyecek pozlar verdi.

 • TSK'nın videosunu silen YouTube'dan geri adım
  Afrin'de bölgeye terörist ve silah taşıyan PKK/PYD’ye ait 30-40 araçlık konvoy, dün gece Türk Silahlı Kuvvetleri’ne (TSK) bağlı kara ateş destek vasıtaları ile vuruldu. Genelkurmay Başkanlığı, teröristlere ait konvoyun imha edilmesi ile ilgili görüntüleri resmi internet sitesinden ve sosyal medya hesabından paylaştı. Ancak YouTube'un teröristlerin vurulduğu ana ilişkin görüntüleri sildiği görüldü. Bu sabah ise video TSK'nın resmi Twitter hesabından direkt olarak paylaşıldı. Saat 9.50 itibarıyla YouTube silinen videoyu yeniden erişime açtı. YouTube'tan yapılan resmi açıklamada videonun yanlışlıkla kaldırıldığı kaydedildi.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler