• Kanadalı şirket yapacak! Esed ile PKK anlaştı
  Terör örgütü YPG/PKK ve Beşar Esad rejimi, örgüt işgalindeki iki büyük barajdan sonra petrol kuyularının işletmesinin rejime devri konusunda da anlaştı. Esed ile PKK arasında geçtiğimiz günlerde de iki büyük barajın rejime devredilmesi kararlaştırılmıştı.

 • ABD'den tehlikeli karar! Herkes evde üretebilecek
  ABD Adalet Bakanlığı, 3 boyutlu yazıcıyla silah üretilebilmesine ilişkin yasağı kaldırdığını açıkladı! Bu kararla birlikte kullanıcılar, internette buldukları silah tasarımlarını 3 boyutlu yazıcılar sayesinde gerçeğe dönüştürebilecek!

 • Anlaşma imzalandı! Hepsini Türkiye'ye getiriyor
  Venezuela Madencilik Bakanı Victor Cano, Venezuela altınlarının Türkiye'de rafine edildiğini söyledi.

 • MİT TIR'ları davasında önemli gelişme
  MİT TIR’ları olayında 2 Ocak 2014 günü FETÖ imamları ile irtibat kurduğu ileri sürülen Jandarma Kriminal Daire eski Başkanı Albay Burhanettin Cihangiroğlu savcılıktaki işlemlerinin tamamlanması ardından sevkedildiği Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’nce tutuklanarak cezaevine konuldu.

 • Papa'ya seslendi: Derhal bu işi hallet
  Avustralya Başbakanı Malcom Turnbull, Katolik Kilisesinin ruhani lideri Papa Franciscus'a, Katolik rahiple ilgili cinsel taciz iddialarının üstünü örttüğü ortaya çıkan Adelaide Başpiskoposu Philip Wilson'ı görevden alma çağrısı yaptı.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler