• DGS 2018 başvuruları ne zaman bitiyor? DGS başvurusu nasıl yapılır?
  16 Mayıs Çarşamba günü başlayan Dikey Geçiş Sınavı (DGS) başvurularının ne zaman biteceğini merak eden vatandaşlar, konu hakkında ÖSYM'nin yaptığı açıklamayı sorguluyor. Öte yandan başvuru tarihinin yanı sıra halen başvuru yapmayan öğrenciler, DGS 2018 için nasıl başvuru yapılacağını da sorguluyor. Peki, DGS başvuruları ne zaman bitecek? DGS'ye nasıl ve nereden başvuru yapılır?

 • Oyuncaklarla tablet oyunu | Çocuklarla Bir Ömür
  Kinder Joy yumurtalarının içinden çıkan Angry Birds (Kızgın Kuşlar) oyuncaklarıyla tablet üzerinden oyun oynama deneyimi ilk kez Magic Kinder uygulamasında. Ömür Kurt, yeğeni Günce ile birlikte ilk kez oyunu deneyimledi.

 • Düzce Üniversitesi 92 sözleşmeli personel alacak
  Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sitesi tarafından yayınlanan duyuruya göre, Düzce Üniversitesi'ne 92 personel alımı yapılacak. İşte başvuru şartları ve adaylarda aranan şartlar

 • Yasak Elma yeni bölüm 3. fragmanında merak uyandıran telefon
  Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanları arka arkaya yayınlandı. Geçtiğimiz hafta Alihan'ın ayrılık kararıyla ekran başına kilitleyen Yasak Elma'nın 10. bölüm 3. fragmanına Zeynep'e gelen telefon damga vurdu. Yeni bölümde Alihan’ın korkuları yüzünden verdiği ani karar, Zeynep’i kahrediyor. Erim’in anı rahatsızlığı ise dengeleri değiştirecek bir gelişmeye neden oluyor. İşte Yasak Elma yeni bölüm fragmanları!

 • KPSS başvuruları için verilen süre doluyor - Geç başvuru ne zaman?
  KPSS lisans başvuruları için verilen süre bugün doluyor. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi'nce (ÖSYM), Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) lisans düzeyi başvuru ücretlerinin ise 22 Mayıs’a kadar ödenmesi gerekiyor. Çeşitli sebeplerle başvuru yapamayanlar için ise bir günlük geç başvuru imkanı sağlandı. Peki KPSS geç başvuru tarihi ne zaman?
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler