• Dolar için flaş tahmin! Yüzde 40 değer kaybedecek
  A.G. Bisset Associates LLC'nin tecrübeli CEO'su Ulf Lindahl, doların 2024 yılına kadar euro karşısında yüzde 40 değer kaybedebileceğini belirtti.

 • Kuveyt Türk'e dev ödül
  Kuveyt Türk, 189 ülkede okuyucuyla buluşan Global Finance dergisi tarafından düzenlenen World's Best Banks Awards'ta iki ödüle birden layık görüldü.

 • Erdoğan'dan erken emeklilik açıklaması!
  Partisinin grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, emeklilikte yaşa takılanlar konusuna değindi. "Erken emekliliği sosyal güvenlik sisteminde tasvip etmiyoruz" diyen Erdoğan, "38 yaşında emekli olan biri 40 sene devletten maaş alacak. Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir uygulama yok" ifadesini kullandı.

 • Başkan Erdoğan yaşa takılanlar için noktayı koydu
  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Emeklilikte yaşa takılanlar kampanyası siyasi ranta dönüştürülmemeli. Bugün ülkemizde ortalama emeklilik yaşı 52’dir. 20 yıl çalışıp 38 yaşında emekli olan biri 40 sene devletten maaş alacak. Böyle bir uygulama olamaz.' dedi.

 • Gaziantep müzeleriyle de dikkati çekiyor
  Mutfağıyla UNESCO'nun "Yaratıcı Şehirler Ağı"na dahil edilerek adını tüm dünyaya duyuran "Gastronomi kenti" Gaziantep, sayısı 23'e ulaşan tematik müzeleriyle de yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekiyor.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler