• Bergüzar Korel, hakareti affetmedi
  “Çocuğa yönelik cinsel istismar”a dikkat çekmek amacıyla geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bir video yayınlayan oyuncu Bergüzar Korel, bu paylaşımının ardından kendisine hakaret eden “bi.rte.k.galatasaray” isimli Instagram kullanıcısını affetmedi. Avukatları aracılığı ile İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunan Korel, sosyal medya kullanıcının tespit edilerek cezalandırılmasını istedi.

 • Demet Akalın: Üstümüze düşen görevi yapmaya hazırız
  Çocuk istismarının önlenmesine yönelik Başbakan Yardımcısı Akdağ başkanlığında kurulan komisyon çalışmalarına başladı. Ünlü sanatçılar Demet Akalın ile Nadide Sultan, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ü makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi alıp, desteklerini iletti.

 • CHP’den Yeliz Yeşilmen’e tepki
  TBMM'nin ilk roman vekili olan CHP İzmir milletvekili Özcan Purçu, oyuncu Yeliz Yeşilmen’in Romanları hedef alan sözlerine tepki gösterdi.

 • Doğuş: Ben şarkıcı değil, sanatçıyım kardeşim!
  Söylemezsem Olmaz'ın canlı yayınına konuk olan Doğuş, kendisinin şarkıcı diye tanıtılmasına sinirlendi. Doğuş, yapımcıya "Ben şarkıcı değil, sanatçıyım kardeşim." diyerek uyardı.

 • Kendisine bakanları fark ettirmeden fotoğrafladı
  Fotoğrafçı Haley Morris-Cafiero, kendisini rahatsız eden ortamlarda fotoğraf çekmeye karar verdi. Bu da dünya çapında ün kazanacağı bir projeye imza atmasını sağladı.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler