• Aref Ghafouri kimdir, kaç yaşındadır? Aref'in sağlık durumu nasıl?
  Yetenek yarışmasında birinci olan İran asıllı Türk vatandaşı Aref Ghafouri ölümle pençeleşiyor. Bir kobra yılanı tarafından ısırılan genç illüzyonist Aref'in hayatı tehlikede. Sağ kolunun bileğine yakın bir yerinden ısırılan Aref'in kurtulması bir panzehire bağlı. Peki, tedavi için birçok ülkeye gönderilecek olan Aref Ghafouri kimdir?

 • Putin'i gördüğü an... Melania dünyayı salladı
  ABD Başkanı Trump ile Rusya lideri Putin'in görüşmesinde Melania Trump'ın bir görüntüsü gündeme oturdu. Putin'le el sıkıştıktan sonra yüz ifadesi değişen First Lady'nin o anları 'tehlikenin bir tek o farkında' yorumlarına neden oldu.

 • Ozan Dolunay kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşındadır?
  Show TV'nin yeni dizisi Darısı Başımıza'da Ozan karakterini canlandıracak olan Ozan Dolunay'ın yaşamı merak konusu oldu. Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile televizyona adım atan genç oyuncu Yüksek Sosyete dizisi ile tanındı. Peki, son dönemlerin başarılı oyuncuları arasında zikredilen Ozan Dolunay kimdir? Ozan Dolunay nereli ve kaç yaşındadır?

 • Cengiz Ünder bombası patlıyor!
  Roma forması giyen Milli yıldız Cengiz Ünder'i İngiltere'nin önde gelen ekiplerinden Tottenham kadrosuna katmak istiyor.

 • Harekete geçtiler! S-400'e karşı susturucu hamlesi
  Türkiye’nin de müşteriler arasında yer aldığı uzun menzilli hava savunma sistemi S-400 ABD’yi rahat bırakmıyor. 400 km menzilli Rus füzesini etkisiz kılmak için yoğun çalışmalar yapan ABD askeri sanayi, önümüzdeki yıl yeni nesil elektronik muharebe aracı “NGJ” sisteminin arazi deneylerine başlayacağını duyurdu.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler