• Bankacılık sektörünün mevduatı arttı
  Sektörün toplam mevduatı, 13 Temmuz itibarıyla 2 trilyon 3 milyar liraya yükseldi .Bankalarda bulunan yabancı para mevduatı geçen hafta 4 milyar 723 milyon dolar azalarak 194 milyar 847 milyon dolara geriledi.

 • Ankaralı dev konkordato talep etti
  Ankara merkezli Özensan Taahhüt, yaşadığı mali sıkıntıyı aşamayınca mahkemeye başvurdu. Konkordato talep eden şirket, hacizlere karşı korumaya alındı. Mahkeme, şirket faaliyetlerinin denetimi için de üç kişilik geçici konkordato komiseri heyeti atandı.

 • Trump’tan Google’a kesilen cezaya sert tepki
  ABD Başkanı Donlad Trump, Avrupa Birliği’ni (AB), "Google cezası üzerinden ABD’den faydalanmakla" suçladı.

 • Edirne ekonomisine gurbetçi dopingi
  Yıllık izinlerini Türkiye'de geçirmek için ülkeye gelen gurbetçiler, Edirne ekonomisini hareketlendirdi - Edirne Tarihi Ali Paşa Çarşısı Dernek Başkanı Sanış: "Türkiye'nin en büyük sınır kapısı Kapıkule Sınır Kapısı üzerinden gurbetçi akını başladı. Her yıl üzerine koyarak devam eden bir yoğunluk var. Gurbetçiler, Edirne'de gezip alışveriş yaptıktan sonra mutlu bir şekilde ayrılıyor."

 • Novartis Türkiye hakkında 'soruşturma' açıldı
  Rekabet Kurulu, Novartis'in NOVN.S Türkiye ana birimi ile Novartis'in diğer bir birimi olan Alcon Laboratuvarları hakkında Rekabetin Korunması Kanunu'nu ihlal edip etmediklerinin tespiti için soruşturma açılmasına karar verdi.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler