• Erdoğan'dan erken emeklilik açıklaması!
  Partisinin grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, emeklilikte yaşa takılanlar konusuna değindi. "Erken emekliliği sosyal güvenlik sisteminde tasvip etmiyoruz" diyen Erdoğan, "38 yaşında emekli olan biri 40 sene devletten maaş alacak. Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir uygulama yok" ifadesini kullandı.

 • Başkan Erdoğan yaşa takılanlar için noktayı koydu
  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Emeklilikte yaşa takılanlar kampanyası siyasi ranta dönüştürülmemeli. Bugün ülkemizde ortalama emeklilik yaşı 52’dir. 20 yıl çalışıp 38 yaşında emekli olan biri 40 sene devletten maaş alacak. Böyle bir uygulama olamaz.' dedi.

 • Gaziantep müzeleriyle de dikkati çekiyor
  Mutfağıyla UNESCO'nun "Yaratıcı Şehirler Ağı"na dahil edilerek adını tüm dünyaya duyuran "Gastronomi kenti" Gaziantep, sayısı 23'e ulaşan tematik müzeleriyle de yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekiyor.

 • Türkiye'nin gurur günü! Tek kalemdeki en büyük ihracat
  Türk savunma sanayisinin tek kalemdeki en büyük ihracat projelerinden biri olan Pakistan Denizde İkmal Gemisi (PNFT), Pakistan Deniz Kuvvetlerine teslim edildi.

 • İsyan ettiren ölüm! Genç hemşire hayatını kaybetti
  Hemşire Gizem Altunoğlu, 0.90 promil alkollü Mali Müşavir Merve Kostereli'nin kullandığı aracın çarpması sonucu hayatını kaybetti.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler