• Aleyna 1.75'se ben de NBA'de basketbol oynuyorum...
  Aleyna Tilki Amerika’da 2 ayda boyunu uzatıp, zayıfladı. Cengiz Semercioğlu, ünlülerin photoshop kazalarını yorumladı.

 • Tatil hayatını şehre taşımanın 5 mükemmel yolu! v2
  Şehrin karmaşası içinde sürekli ertelemek zorunda kaldığınız, size iyi gelecek ne varsa her şeyi küçük bir zaman dilimine sıkıştırmaktır tatil… Başka bir ifadeyle tatil, şehir hayatında yapamadıklarınızı yapmaktır… Peki bu manzarayı tersine çevirmenin ve tatilde elde ettiğiniz tüm ayrıcalıkları ve konforu şehir hayatına taşımanın bir yolu var mı? Türkiye’nin dev projelerden biri olan Kanal İstanbul’un Marmara Denizi ile buluşacağı noktada, tatil hayatını şehre taşımak isteyenler için yeni bir yaşam başlıyor... Gelin, böyle bir yaşam tarzının hayatınızda neleri değiştireceğine daha yakından bakalım...

 • Derbideki favorisini açıkladı! 'Kazanır çünkü...'
  Ünlü yorumcu ve sunucu Güntekin Onay, Pazar akşamı oynanacak Beşiktaş-Fenerbahçe derbisiyle ilgili beIN SPORTS'ta önemli açıklamalarda bulundu.

 • Trump’tan Kuzey Kore’ye "en büyük yaptırım" yolda
  ABD Başkanı Donald Trump’ın Kuzey Kore yönetimine karşı bugüne kadar uygulanan en geniş kapsamlı yaptırımlar listesini açıklayacağı bildirildi.

 • G.Saray'da takımın yarısı yolcu! Terim'in raporu...
  Galatasaray'da sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan 10 futbolcudan altısıyla yollar ayrılacak. Kalan 4 futbolcunun durumu ise kalan haftalarda ortaya koyacakları performansa bağlı olacak.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler