• Değeri 8 bin TL! O olmadan gelin gitmiyorlar
  Kastamonu'nun Tosya ilçesinde, gelinlere düğün hediyesi olarak takılması gelenek halini alan el emeği gerdanlık kıstı, ilçede neredeyse tüm kadınların boynunu süslüyor. Kıstı ustası Çilingir "Tosya'da her kadında kıstı vardır. Evlenecek kızlara kıstı alınır. Kıstı olmadan kızlar evlenmez" dedi.

 • Emre Ziraat’te kaldı
  Efeler Voleybol Erkekler Ligi’nin Başkent temsilcilerinden Ziraat Bankası, iç transferde orta oyuncusu Vahit Emre Savaş ile yola devam etme kararı aldı.

 • İşte dünyanın en değerli spor kulübü
  Amerikan Futbolu Ligi (NFL) takımlarından Dallas Cowboys, 4,80 milyar dolar piyasa değeriyle bu sene dünyanın en değerli spor kulübü oldu.

 • Oktar Babuna için toplanan kanlara ne oldu?
  Adnan Oktar ve suç çetesi operasyonunda gözaltına alınan Oktar Babuna hafızalara kan kampanyası ile kazınmıştı. 1999'da lösemi olan Babuna için Türkiye'den tam 120 bin kişi kan vermişti. Kan ve ilik örnekleri ABD ve Almanya'daki laboratuvarlara gönderilmişti. Peki o örneklere ne oldu?

 • Henry Onyekuru: Galatasaray'da kendimi evimde gibi hissediyorum
  Yeni sezon hazırlıklarını İsviçre'nin Montrö şehrinde sürdüren Galatasaray, hazırlık karşılaşmasında Hollanda temsilcisi PSV Einhoven'e 3-1 mağlup oldu.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler