• Mikropların evde gizlendiği yerler
  Birçok önlem alınmasına rağmen geçmeyen hastalıkların sebebi evin gizli köşelerinde biriken mikroplardan kaynaklanıyor olabilir. Peki, evin en kirli yerleri nerelerdir. Sizler için aklınıza bile gelmeyecek evinizin en kirli olabileceği yerleri araştırdık. İşte evinizin en kirli yerleri...

 • Türkiye'nin en iyi işi! Bir ayda 30 bin TL alacak
  Ortaca Belediyesince, Dalyan ve Sarıgerme destinasyonunu tanıtabilmek için başlatılan “Türkiye’nin En İyi İşi” isimli yarışmayı kazanan profesyonel turist açıklandı.

 • Bahçe sulayan adamın acı ölümü!
  Antalya’nın Alanya ilçesinde kendisine ait muz bahçesinde sulama yaparken aniden rahatsızlanan bir kişi hayatını kaybetti.

 • Bakan Akar askerin telefonunu aldı ve...
  Sınırın sıfır noktasındaki 2270 rakımlı Dağbaşı Üs Bölgesi'nde görev yapan askerin oğluyla telefonda konuşan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar: "Baban vatan için millet için çok büyük işler yapıyor, baban bir kahraman."

 • 2018 Tazminat Gelişmesi: 5 yıl zarfında tazminat hakkı talep edilmezse
  Kıdem tazminatında zaman aşımı süresi normal şartlarda 10 yıl olarak uygulanıyordu ancak yeni yürürlüğe giren yasa doğrultusunda zaman aşıma süresi 5 yıla düşürüldü. Şayet, Kıdem tazminatı için 5 yıl içerisinde talep işlemi gerçekleştirilmediği takdirde tazminat hakkı yanacak.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler