• Yeni Havalimanı İBB'ye emanet
  İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile İGA Havalimanı İşletmesi Anonim Şirketi arasında "Acil Yardım ve Emniyet Tedbirleri Protokolü" imzalandı. Yeni Havalimanı için imzalanan ve İBB Meclisi'nde oy birliğiyle kabul protokole göre, yaşanabilecek olası afet ve acil durumlara İBB ekipleri, müdahalede bulunacak.

 • Okumanın büyüsü Gaziantep'i saracak
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından desteklenen Gaziantep Kitap Günleri, Gaziantep’in en önemli kültürel etkinliği olarak okurların takvimine şimdiden girdi.

 • Tesettürlü kadınlar için saç bakım önerileri
  Her kadın sağlıklı, parlak ve bakımlı saçlara sahip olmak ister. "Yasemin.com" ekibi olarak tesettürlü kadınlar için hava almayan saçlar için bakım önerilerini araştırdık. İşte tesettürlü kadınlar için saç bakım önerileri...

 • Görüşmeler başladı! İşte Beşiktaş'ın ilk teklifi
  Devre arasında Domagoj Vida'yı yüksek bir bonservis bedeli ile elinden çıkarmayı planlayan, Beşiktaş'ın Vida'nın yerine Erik Sviatchenko’yu transfer etmek için harekete geçti.

 • Dolar için flaş tahmin! Yüzde 40 değer kaybedecek
  A.G. Bisset Associates LLC'nin tecrübeli CEO'su Ulf Lindahl, doların 2024 yılına kadar euro karşısında yüzde 40 değer kaybedebileceğini belirtti.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler