• Ozan Dolunay kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşındadır?
  Show TV'nin yeni dizisi Darısı Başımıza'da Ozan karakterini canlandıracak olan Ozan Dolunay'ın yaşamı merak konusu oldu. Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile televizyona adım atan genç oyuncu Yüksek Sosyete dizisi ile tanındı. Peki, son dönemlerin başarılı oyuncuları arasında zikredilen Ozan Dolunay kimdir? Ozan Dolunay nereli ve kaç yaşındadır?

 • Cengiz Ünder bombası patlıyor!
  Roma forması giyen Milli yıldız Cengiz Ünder'i İngiltere'nin önde gelen ekiplerinden Tottenham kadrosuna katmak istiyor.

 • Harekete geçtiler! S-400'e karşı susturucu hamlesi
  Türkiye’nin de müşteriler arasında yer aldığı uzun menzilli hava savunma sistemi S-400 ABD’yi rahat bırakmıyor. 400 km menzilli Rus füzesini etkisiz kılmak için yoğun çalışmalar yapan ABD askeri sanayi, önümüzdeki yıl yeni nesil elektronik muharebe aracı “NGJ” sisteminin arazi deneylerine başlayacağını duyurdu.

 • Sağlık Bakanı Fahrettin Koca kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşındadır?
  Yeni kabineye göre Sağlık Bakanı Fahrettin Koca oldu. Peki Fahrettin Koca kimdir, aslen nereli ve kaç yaşındadır? Daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte yeni Sağlık Bakanı hakkında merak edilenler...

 • Çocuk istismarı suçundan yargılanan Adnan Oktar'dan şaşırtan ifade...
  İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatıyla birlikte; Suç Örgütü Lideri Adnan Oktar ve örgütün diğer üyeleri, İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yakalanarak göz altına alındı. Çocuk İstismarı başta olmak üzere, pek çok ağır suçtan hakkında soruşturma başlatılarak yargılanan Adnan Oktar şaşırtan ifadeler kullandı.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler