• Tesettürlü kadınlar için saç bakım önerileri
  Her kadın sağlıklı, parlak ve bakımlı saçlara sahip olmak ister. "Yasemin.com" ekibi olarak tesettürlü kadınlar için hava almayan saçlar için bakım önerilerini araştırdık. İşte tesettürlü kadınlar için saç bakım önerileri...

 • Görüşmeler başladı! İşte Beşiktaş'ın ilk teklifi
  Devre arasında Domagoj Vida'yı yüksek bir bonservis bedeli ile elinden çıkarmayı planlayan, Beşiktaş'ın Vida'nın yerine Erik Sviatchenko’yu transfer etmek için harekete geçti.

 • Dolar için flaş tahmin! Yüzde 40 değer kaybedecek
  A.G. Bisset Associates LLC'nin tecrübeli CEO'su Ulf Lindahl, doların 2024 yılına kadar euro karşısında yüzde 40 değer kaybedebileceğini belirtti.

 • Kuveyt Türk'e dev ödül
  Kuveyt Türk, 189 ülkede okuyucuyla buluşan Global Finance dergisi tarafından düzenlenen World's Best Banks Awards'ta iki ödüle birden layık görüldü.

 • Erdoğan'dan erken emeklilik açıklaması!
  Partisinin grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, emeklilikte yaşa takılanlar konusuna değindi. "Erken emekliliği sosyal güvenlik sisteminde tasvip etmiyoruz" diyen Erdoğan, "38 yaşında emekli olan biri 40 sene devletten maaş alacak. Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir uygulama yok" ifadesini kullandı.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler