• WhatsApp'ta çok mesaj atanlara kötü haber
  Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp platform üzerinden sıkça mesaj atanları etkileyecek bir yenilik ile gündemde.

 • Bedelli Askerliğin TBMM'ye sunulacağı tarih kesinleşti! Yaşı ve Ücreti...
  Uzun bir zamandır milyonlarca asker adayı tarafından beklemeye koyulan Bedelli Askerlik hususuna dair AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan mühim açıklamalar gerçekleştirdi. Bülent Turan'ın açıklamaları doğrultusunda Bedelli Askerlik yaşı ve ücreti ne olacak? Harekete geçilerek çalışmalar başlatılan Bedelli Askerlik şartları!

 • Bas Dost ile anlaşma tamam! 2021 yılına kadar...
  Fenerbahçe'nin de peşinde olduğu Bas Dost, Sporting Lizbon ile 2021 yılına kadar yeni sözleşme için anlaştı. Oyuncunun serbest kalma bedeli 60 milyon Euro olacak.

 • Kurbanlık fiyatları belli oldu! Diyanet 2018 vekalet kurban bedellerini açıkladı!
  Ramazan Bayramı sonrasına denk gelen 6 aylık enflasyon verilerinin açıklanmasının ardından kurbanlık fiyatları da belli olmaya başladı. Müslümanlara vacip kılınan kurban kesme ibadetini yerine getirmek isteyen vatandaşlar kurbanlık fiyatlarını araştırmaya başladı. Peki, 2018 yılı kurbanlık fiyatları ne kadar oldu? İşte, Diyanet vekalet kurbanlık bedelleri...

 • Aref Ghafouri kimdir, kaç yaşındadır? Aref'in sağlık durumu nasıl?
  Yetenek yarışmasında birinci olan İran asıllı Türk vatandaşı Aref Ghafouri ölümle pençeleşiyor. Bir kobra yılanı tarafından ısırılan genç illüzyonist Aref'in hayatı tehlikede. Sağ kolunun bileğine yakın bir yerinden ısırılan Aref'in kurtulması bir panzehire bağlı. Peki, tedavi için birçok ülkeye gönderilecek olan Aref Ghafouri kimdir?
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler