• Trump’tan Google’a kesilen cezaya sert tepki
  ABD Başkanı Donlad Trump, Avrupa Birliği’ni (AB), "Google cezası üzerinden ABD’den faydalanmakla" suçladı.

 • Edirne ekonomisine gurbetçi dopingi
  Yıllık izinlerini Türkiye'de geçirmek için ülkeye gelen gurbetçiler, Edirne ekonomisini hareketlendirdi - Edirne Tarihi Ali Paşa Çarşısı Dernek Başkanı Sanış: "Türkiye'nin en büyük sınır kapısı Kapıkule Sınır Kapısı üzerinden gurbetçi akını başladı. Her yıl üzerine koyarak devam eden bir yoğunluk var. Gurbetçiler, Edirne'de gezip alışveriş yaptıktan sonra mutlu bir şekilde ayrılıyor."

 • Novartis Türkiye hakkında 'soruşturma' açıldı
  Rekabet Kurulu, Novartis'in NOVN.S Türkiye ana birimi ile Novartis'in diğer bir birimi olan Alcon Laboratuvarları hakkında Rekabetin Korunması Kanunu'nu ihlal edip etmediklerinin tespiti için soruşturma açılmasına karar verdi.

 • Rekabet Kurulu, Google'ın savunmasını alacak
  Rekabet Kurulu, Google LLC, Google International LLC ve Google Reklamcılık ve Pazarlama Ltd. Şti. hakkında yürütülen soruşturma kapsamında Google'ın savunmasını alacak. Sözlü savunma toplantısı 28 Ağustos'ta yapılacak.

 • Obilet.com'a EarlyBird'ten yatırım
  İnternet üzerinden otobüs bileti satan ve hızlı büyümesiyle dikkat çeken Obilet.com, yeni yatırım turunu tamamladı. Girişimin B serisi yatırımını EarlyBird Venture Capital gerçekleştirdi.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler