• Helal ilaç tartışmasında önemli açıklama
  Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Türkiye'nin milli üretim hamlesini, helal ilaç ve tıbbi cihaz konularında da sergileyerek, dış dünyaya bağımlılığı sona erdirebileceğini söyledi...Devamı için tıklayınız

 • Piyasa hareketli dolar kuru 3.90 seviyesini aştı
  Haftaya sakin başlayan dolar fiyatları, yeniden yükselişe geçti. Dolar kuru en yüksek 3.9085 seviyesini görürken, TL uzlaşmalı vadeli döviz satım ihaleleri izlenecek.

 • Eski çevik kuvvet amiri bakın şimdi ne yapıyor?
  1990 yılında Polis Akademisi’nden Komiser Yardımcısı olarak mezun olan İbrahim Anaç, 9 ay ABD’de dil eğitimi aldıktan sonra 1 yıl Balıkesir Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet özel tim amiri olarak görev yapmış. Anaç daha sonra Emniyet Genel Müdürlüğü Dış İlişkiler Başkanlığı’nda çalışmış ve 1995 yılında komiser rütbesindeyken ayrılmış. Anaç şu anda Peugeot’nun ilk Türk Genel Müdürü olarak görev yapıyor.

 • Gezegendeki en ucuz elektrik!
  Dünyadaki en ucuz elektrik şu an güneş enerjisi! Meksika'da yapılan en son ihalelerde, 1.77 ¢/kWh’lik teklif ile yeni bir rekor kırıldı…

 • Sosyal medyada bu dolandırıcılığa dikkat
  Sosyal medyada, virüslü linklerle ele geçirdikleri bazı hesapların şifrelerini değiştirmeyen dolandırıcıların, vatandaşların durumu fark edememesi nedeniyle ortak kullandıkları hesaplarla yeni mağdurlara ulaştıkları bildirildi.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler